Hakkımızda

FilizCraft kişiye özel takı tasarım atölyesi olarak Kosgeb’in İleri Girişimci Kadın Destek Programı kapsamında 2020 yılı ocak ayında Antalya’nın çarşı merkezinde atölyemizi kurduk.

Burada sizlere kendi tasarımlarımız olan ürünleri sunmanın yanı sıra, sizlerin tasarımı olan yüzük, kolye, küpe, bileklik, broş, kitap ayracı gibi her türlü ürünü en iyi şekilde üretmeyi amaçlıyoruz.

Geleneksel üretim araçlarının yanı sıra Lazer kesim, markalama gibi en güncel teknolojileri de kullanarak hem el işçiliğinin özgünlüğü hem de teknolojinin sağladığı kesinlik ile en iyi sonucu sağlayacağımızı vadediyoruz.

Tüm dünyayı gözlemleyerek edindiğimiz evrensel bakış açısı ile güncel ve vizyoner yaklaşımımızı, çalışmalarımızda hisssedeceğinizi umuyoruz.

Müşteri değil paydaş yaklaşımı ile her ürünümüzün (siz istediğiniz süre boyunca) gerek onarımı, gerekse bakımı ile arkasında duracağımızın sözünü veriyoruz.

Bazı çalışmalarımızın yapılış süreçlerini FilizCraft YouTube kanalımda da sizlerle paylaşıyor olacağım, her bir ürünümüzün hayata geliş süreçlerini keyifle seyretmenizi dilerim.

Sadece sanal değil reel ortamda da bizi ziyaret etmeniz, iletişimde kalmanız, fikir ve önerileriniz ile bizleri zenginleştirmeniz dileğiyle.